Meist

Meie eesmärgiks on pakkuda alternatiivi margiesindustele, muutes autoteeninduse kliendi jaoks personaalsemaks!

Meist

Meie motivatsioon

Meie motivatsiooniks on, et meile meeldivad autod! Soovime pakkuda korrektset teenust, kus klient on alati kursis mida tema autoga tehakse, kohas kuhu saab puhta jalanõuga siseneda ja kõige selle juures pakkuda kvaliteeti millega perfektsionistid võiksid rahule jääda. Kolmesõnaga – meil on motivatsiooni!

Võta meiega ühendust

Kogemus

Kõik meie meeskonna liikmed on autonduse vastu juba noorest east huvi tundnud. See huvi on meid viinud neljaks aastaks ülikooli, et saada autoinseneri paberid ja see huvi on meid viinud erinevatesse margiesindustesse tööle, kust me oleme endaga kaasa võtnud head ja vead, et nüüd omalkäel pakkuda nii korrektset teenust kui me vähegi oskame!

Teostame: Diagnostikat, Õhkvedrustuse remonti, Adblue remonti, Veermiku kontrolli ja remonti, Sillastendi, Rehvivahetust, Dünaamilist käigukasti õlivahetust, Kärukonksu paigaldust, Kliimaseadmete kontrolli, täitmist ja parandust, Kasutatud sõiduki üldkontrolli, Mootorite remonti ja ehitust, Elektri süsteemide remonti ja lisaseadmete paigaldust, Korralist hooldust ja lisaks veel palju muud.
Kui sinu autot vaevab mõni mure, siis võta meiega julgelt ühendust.

Meist
Meist

Autosport

Jätkame kiidulaulu kõrgematel nootidel. Stello auto on tihedalt seotud ka autospordiga, mis kinnitab meie võimekust neljarattaliste kapriiside ja erisoovide rahuldamisel veelgi. Sellel hooajal võistleme EST 1 RACING nimeall BaTCC (Batlic Touring Car Championship) sarjas. Kindlasti ei piirdu meie motivatsioon ainult selle sarjaga vaid sihime ka kõrgemaid ja mainekamaid sarju. Trofeeriiulil on seniseks ette näidata igavikku suunduv rida Balti ja Põhja-Euroopa meistrivõistlustel kokku kihutatud meistritiitleid ja karikaid. Võistlusautodega seonduvaid teenuseid pakume edaspidigi. 

Stellantis Grupp

Stello Auto julgeolekugarantii on Stellantis Grupi autode tehasetugi. Teostame garantiiliste autode hoolduseid ametlike juhiste järgi. Tänu meie kogemustele margiesindustes, omame teadmisi hooldamaks teie sõidukit niiviisi, et sõiduki tehasegarantii jääb kehtima! Oleme küll insenerid, aga usume ka ütlusesse, et ära ise omal hambaid paranda, nii, et kõik käib by the book. Kui tarkadest raamatutest jääb väheks, leiame kindlasti lahenduse, selleks me koolis käisimegi. Kvaliteetse töö teostamiseks on meil vajalikud kanalid ka originaalvaruosade saamiseks. Meie kaudu on võimalik ka ainult varuosasid tellida.

Meist

Automargid, mida hooldame

Ram
Dodge
Fiat
Maserati
Citroen
Peugeot
Alfa Romeo
Jeep
Opel
Lancia
Chrysler
Abarth

Stello Auto Instagram